• Ubytovanie Kroměříž - Zobrazit stránky vo slovenskom jazyku   
  • Accomodation Kroměříž - Switch to English   
  • Unterkunft Kroměříž - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Kroměříž - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Крoмepжиж - Показать сайты на русском языке   

Kroměříž se nachází ve Zlínském kraji při jižním konci Hornomoravského úvalu. Kroměříž byla v roku 1997 vyhlášená nejkrásnějším historickým městem České republiky. Ve městě je tradičně pořádán mezinárodní festival vojenských dechových hudeb.

První písemná zmínka o Kroměříži je z roku 1110. Město bylo založeno olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburka roku 1260. Za třicetileté války město hodně utrpělo dvakrát za sebou nájezdem švédských vojsk v letech 1643 a 1645.

Přijeďte navštívit Kroměříž a ubytujte se v útulném hotelu či rodinném penzionu. Kroměříži naleznou ubytování i ti nejnáročnější klienti. V Kroměříži můžete navštívit mnoho historických i kulturních památek. Například: kostel svatého Mořice, Mlýnskou bránu, biskupskou mincovnu.

Okolí Kroměříže nabízí možnost výletů, turistiky, cykloturistiky, poznávání památek.

Ubytování Kroměříž
Kroměříž - ilustrační foto

UBYTOVÁNÍ

DOPORUČUJEME

Pro hledání ubytování na Slovensku použijte rozcestník Ubytování Slovensko, na němž najdete několik set hotelů a penzionů z celé Slovenské republiky. Na portálu Ubytování online můžete najít tipy na ubytování v celé České republice, hotely a penziony v Praze hledejte na Hotel-Ubytování.

Přidat ubytování

Podpořte nás

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

Příklad reklamní ikonky Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

Hotel Hvězda

Hotel Hvězda je umístěn v klidném prostředí jižní okrajové části města Kroměříž. Nabízí velice příjemné a pohodlné ubytování.

Hotel Hvězda ubytování v Kroměříži ubytování:

Hotel Hvězda ubytování v Kroměříži poskytuje ubytování ve 30- ti pokojích, které nabízí až 70 lůžek. Pokoje jsou k dispozici po celý rok a každý pokoj je vybaven nábytkem, televizí, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Ubytování v Kroměříži Hotel Hvězda gastronomie:

Hotel Hvězda ubytování v Kroměříži nabízí možnost stravování ve vlastní restauraci, která je otevřena denně, kromě neděle. Po dohodě je možný provoz i v neděli. K restauraci náleží také salonky a tak se zde nabízí i možnost pořádání různých akcí, jako jsou svatby, rauty, firemní či soukromé akce. Restaurace je v době obědů rozdělena na kuřácký a nekuřácký prostor.

Hotel Hvězda ubytování v Kroměříži služby:

Ubytování v Kroměříži Hotel Hvězda nabízí možnost ubytování s domácím zvířetem, parkování osobních automobilů či autobusů na vlastním parkovišti přímo před hotelem. V hotelu je vám k dispozici 24hodin denně recepce se směnárnou. Samozřejmostí je internetové připojení WI-FI zdarma.

Ubytování v Kroměříži Hotel Hvězda okolí:

Ubytování v Kroměříži Hotel Hvězda nabízí možnost využít nově otevřený noční klub – diskotéku, která je umístěna pod restaurací a umožní vám atraktivní prožití páteční a sobotní noci. Město Kroměříž nabízí mnoho kulturního a společenského vyžití. Můžete navštívit kina, divadla, kulturní či společenské akce, koncerty, výstavy, dále vás jistě mile překvapí mnoho příjemných barů a kaváren. Pokud byste chtěli strávit volný čas aktivně, pak vás jistě okolí Hotelu Hvězda zláká k procházkám či cyklotoulkám.

Hotel Hvězda
Osvoboditelů 182
76701 Kroměříž

E-mail: hotel-hvezda@ubytovani-kromeriz.comInformační službaBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOObchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 60,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniVyhlídkové letyRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)TuristikaPobyty s dětmiLevné ubytováníPříroda
cenik
rezervace
7.1
ze 2 recenzí.
8
Pavel Zenkl
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
6,2
Roman Balej
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALERIE