• Ubytovanie Kroměříž - Zobrazit stránky vo slovenskom jazyku   
  • Accomodation Kroměříž - Switch to English   
  • Unterkunft Kroměříž - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Kroměříž - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Крoмepжиж - Показать сайты на русском языке   

Kroměříž se nachází ve Zlínském kraji při jižním konci Hornomoravského úvalu. Kroměříž byla v roku 1997 vyhlášená nejkrásnějším historickým městem České republiky. Ve městě je tradičně pořádán mezinárodní festival vojenských dechových hudeb.

První písemná zmínka o Kroměříži je z roku 1110. Město bylo založeno olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburka roku 1260. Za třicetileté války město hodně utrpělo dvakrát za sebou nájezdem švédských vojsk v letech 1643 a 1645.

Přijeďte navštívit Kroměříž a ubytujte se v útulném hotelu či rodinném penzionu. Kroměříži naleznou ubytování i ti nejnáročnější klienti. V Kroměříži můžete navštívit mnoho historických i kulturních památek. Například: kostel svatého Mořice, Mlýnskou bránu, biskupskou mincovnu.

Okolí Kroměříže nabízí možnost výletů, turistiky, cykloturistiky, poznávání památek.

Ubytování Kroměříž
Kroměříž - ilustrační foto

UBYTOVÁNÍ

DOPORUČUJEME

Pro hledání ubytování na Slovensku použijte rozcestník Ubytování Slovensko, na němž najdete několik set hotelů a penzionů z celé Slovenské republiky. Na portálu Ubytování online můžete najít tipy na ubytování v celé České republice, hotely a penziony v Praze hledejte na Hotel-Ubytování.

Přidat ubytování

Podpořte nás

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

Příklad reklamní ikonky Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

Hotel U zlatého kohouta

Hotel U Zlatého kohouta najdete na Velkém náměstí v  Kroměříži, u Arcibiskupského zámku a Podzámecké zahrady. Hotel nabízí velmi pohodlné a příjemné ubytování pro každého.

Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži ubytování:

Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži nabízí možnost ubytování v 6 pokojích typu standard a ve 4 velkoryseji řešených aparmá s nádherným výhledem na historické náměstí. Všechny pokoje jsou vybaveny na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu a jejich samozřejmou součástí tak je TV se satelitními programy, internetové připojení Wifi a pohodlná koupelna.

Ubytování v Kroměříži Hotel U Zlatého kohouta gastronomie:

Ubytování v Kroměříži Hotel U Zlatého kohouta disponuje vlastní restaurací a kavárnou U Zlatého kohouta. V nabídce najdete prémiovou kávu a čokolády Julius Meinl, míchané alkoholické 
i nealkoholické nápoje, populární palačinky a domácí zákusky a samozřejmostí je výběr teplých pokrmů a salátů připravovaných z čerstvých surovin. Snídaně jsou podávány denně v hotelovém salónku, zahrnují teplou i studenou kuchyni a jsou podávány formou bufetu.

Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži služby:

Hotel U Zlatého kohouta ubytování v Kroměříži disponuje salonkem s kapacitou 20 míst, který lze využít k pořádání různých firemních či společenských akcí. Samozřejmostí je internetové připojení Wifi, které je poskytováno zdarma. Hotel U Zlatého kohouta dále nabízí možnost odpočinout si a zarelaxovat si v jedinečném relaxačním centru s příjemnou atmosférou. Ve vybavení tohoto wellness centra je finská sauna (cca pro 4 osoby) a vířivá vana pro dvě osoby. Ve večerních hodinách vás jistě potěší, že je wellness centrum romanticky osvětleno čajovými svíčkami a atmosféra je doplněna i o příjemnou relaxační hudbu. Každý si jistě vybere v pestré nabídce tradičních i exotických masáží.

Ubytování v Kroměříži Hotel U Zlatého kohouta okolí:

Ubytování v Kroměříži Hotel U Zlatého kohouta se může pochlubit mnoha přírodními krásami. Najdete tu horské lesy, louky, rybníky i nádherné zámecké parky, které lákají k procházkám či vyjížďkám na kolech. Město Kroměříž nabízí také velké množství sportovního i kulturního vyžití jako je návštěva sportovních areálů, skateparku, paintballového hřiště, koupaliště, horolezecké stěny či různých muzeí, galerií, hudebních a filmových festivalů, přehlídek a také folklórních akcí.

Hotel U zlatého kohouta
Velké náměstí 21
76701 Kroměříž

E-mail: hotel-u-zlateho-kohouta@ubytovani-kromeriz.com
, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 63000 metrů)

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 25Přednáškový sálInformační službaVýtahBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Pokojová službaBezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů), je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíCateringové službyPrůvodce, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: ANONoční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOVyhlídkové letyMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s dětmiBusinessLevné ubytování
cenik
rezervace
7.7
ze 2 recenzí.
7,4
Petra Fousková
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
8
Zdenka Krahulcová
Personál
Služby
Čistota
Komfort
Poměr cena/kvalita
-
ne
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALERIE