• Ubytovanie Kroměříž - Zobrazit stránky vo slovenskom jazyku   
  • Accomodation Kroměříž - Switch to English   
  • Unterkunft Kroměříž - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Kroměříž - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Крoмepжиж - Показать сайты на русском языке   

Kroměříž se nachází ve Zlínském kraji při jižním konci Hornomoravského úvalu. Kroměříž byla v roku 1997 vyhlášená nejkrásnějším historickým městem České republiky. Ve městě je tradičně pořádán mezinárodní festival vojenských dechových hudeb.

První písemná zmínka o Kroměříži je z roku 1110. Město bylo založeno olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburka roku 1260. Za třicetileté války město hodně utrpělo dvakrát za sebou nájezdem švédských vojsk v letech 1643 a 1645.

Přijeďte navštívit Kroměříž a ubytujte se v útulném hotelu či rodinném penzionu. Kroměříži naleznou ubytování i ti nejnáročnější klienti. V Kroměříži můžete navštívit mnoho historických i kulturních památek. Například: kostel svatého Mořice, Mlýnskou bránu, biskupskou mincovnu.

Okolí Kroměříže nabízí možnost výletů, turistiky, cykloturistiky, poznávání památek.

Ubytování Kroměříž
Kroměříž - ilustrační foto

UBYTOVÁNÍ

DOPORUČUJEME

Pro hledání ubytování na Slovensku použijte rozcestník Ubytování Slovensko, na němž najdete několik set hotelů a penzionů z celé Slovenské republiky. Na portálu Ubytování online můžete najít tipy na ubytování v celé České republice, hotely a penziony v Praze hledejte na Hotel-Ubytování.

Přidat ubytování

Podpořte nás

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

Příklad reklamní ikonky Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

Hotel a restaurant Excellent Kroměříž

Uprostřed historické části města Kroměříže leží hotel a penzion Excellent, který poskytuje ubytování evropského standardu. V okolí penzionu Excellent v Kroměříži je k vidění řada barokních domů a radnice, na jejíž věži jsou hodiny se dvěma ciferníky.

Penzion Excellent v Kroměříži ubytování
V penzionu Excellent v Kroměříži je k dispozici celkem 13 pokojů.  Penzion Excellent v Kroměříži nabízí ubytování ve vysoce komfortních pokojích typu A class a v menších pokojích typu B class. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, telefonem, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem a vysoušečem vlasů.

Penzion Excellent ubytování v Kroměříži gastronomie
Restaurace penzionu Excellent v Kroměříži uspokojí svoji vyjimečnou kuchyní všechny milovníky výtečného jídla i pití. Snídaně je servírována formou švédského stolu. Restaurace a penzion Excellent v Kroměříži disponuje nádherným vinným sklepem s nejlepšími víny z Moravy. V teplých měsících roku je možno využít posezení v atriu nebo na terase.

Ubytování v Kroměříži penzion Excellent služby
V celém objektu penzionu Excellent v Kroměříži je volně dostupné bezdrátové připojení k internetu. Nepřetržitě je Vám také zdarma k dispozici počítač s tiskárnou a pevným připojením k internetu. Pobyt si můžete zpříjemnit relaxací ve finské sauně, která se nachází v 1. patře penzionu. Penzion dále nabízí ochutnávky vína pro skupiny do 20 osob a zapůjčení kol i s dětským přívěsem.

Ubytování Excellent penzion v Kroměříži okolí
Penzione Excellent v Kroměříži leží na severní Moravě na řece Morava s 30 000 obyvateli. Toto vznešené a pohádkově krásné město je plné historických památek připomínajících tradici, kulturu, hudbu a školu. Je právem nazýváno "Hanáckými Athénami". Historické jádro tvoří městskou památkovou rezervaci. Opravdovým skvostem je arcibiskupský zámek s překrásně zdobenými sály a vzácnými uměleckými sbírkami.

Tipy na volný čas
Festival FORFEST - Mezinárodní festival současného umění s duchovním zaměřením se koná od počátku 90let a soustřeďuje se na současnou hudební scénu, navrací duchovní obsahy do soudobého umění. Akce se konají v atraktivních prostorách Arcibiskupského zámku, v působivých prostorách kroměřížských kostelů i v nádherných zahradách.

Hotel a restaurant Excellent Kroměříž
Riegrovo nám. 163/7
76701 Kroměříž

E-mail: hotel-a-restaurant-excellent-kromeriz@ubytovani-kromeriz.com


Informační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOKlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinCateringové službyPrůvodce, je poskytováno zdarma: ANOHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)TaxiÚschovna jízdních kolSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: ANONoční klub, nachází se přímo v hotelu: NEDiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NEKino, nachází se přímo v hotelu: NEDivadlo, nachází se přímo v hotelu: NEJízda na koniKasíno, nachází se přímo v hotelu: NEWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: NEMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOSklípek, nachází se přímo v hotelu: ANOVodní sportyLetní sportyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s dětmiRybařeníBusinessPřírodaVinařská oblast
cenik
rezervace
hodnoceni
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALERIE