Obchodní podmínky

Provozovatel stránek Ubytování Kroměříž umožní bezplatné zveřejnění odkazu na ubytovací zařízení v okrese Kroměříž při dodržení následujících podmínek:

  1. Zveřejnění odkazu je a zůstane bezplatné.
  2. Odkaz míří na stránky ubytovacího zařízení nebo podobné služby cestovního ruchu (nesouvisející odkazy nebo odkazy na rezervační systémy a pod. budou vyřazeny).
  3. Ubytovací zařízení se nachází v zájmovém území stránek (v okrese Kroměříž).
  4. Odkaz ani jeho popisy nebudou obsahovat vulgarity a nebudou poškozovat jméno provozovatele.
  5. Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit odkaz dle svého uvážení.
  6. Na stránkách, které jsou odkazovány, bude trvale umístěn odkaz ve formě ikonky na stránku Ubytování Kroměříž. Umístění tohoto odkazu bude průběžně strojově kontrolováno a v případě, že nebude nalezen, bude skryt i odkaz na stránkách Ubytování Kroměříž.
  7. Společně s odkazem a dalšími zadanými údaji bude v databázi provozovatele uložena i IP adresa, ze které byl odkaz vložen, a datum a přesný čas vložení. Tyto údaje mohou být použity v případě sporu o oprávněnosti zveřejnění odkazu nebo odeslání obchodního e-mailu.
  8. Odesláním údajů souhlasíte s tím, aby Vám provozovatel portálu zaslal na uvedenou e-mailovou adresu obchodní sdělení související se službami poskytovanými provozovatelem (nejvýše 4x za rok).
  9. Souhlasíte rovněž s tím, že na zadanou e-mailovou adresu budou odesílány vzkazy návštěvníků stránek provozovateli a také informace technického charakteru na základě událostí v systému.